Montaż paneli pcv siding dla boazerii zewnętrznej. Montaż elewacji zewnętrznej, podbitki dachowej z paneli pcv. Siding cennik montażu Bielsko-Biała. Wykończenie ścian zewnętrznych szybko, tanio i estetycznie.

Montaż boazerii zewnętrznej w Bielsku (SIDING)

Co to jest siding?
Zalety i wady paneli elewacyjnych
FAQ SIDING częste problemy i pytania.
KONTAKT Z NAMI


Siding to nowoczesna metoda wykończenia ścian, która przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Siding przypomina boazerię drewnianą jednak jest od niej dużo praktyczniejszy. Przede wszystkim wykonany z winylowych materiałów Siding jest dużo bardziej odporny na wszelkie działania czynników atmosferycznych niż drewniana boazeria. Ze sztucznego tworzywa PCV wykonuje się również panele elewacyjne bielsko. Montaż sidingu oraz paneli elewacyjnych wiąże się z pewnymi problemami, które wymagają odpowiedniej wiedzy montera, dlatego nie zalecamy robić tego na własną rękę.
Panele PCV nadają się również doskonale do wykończenia tzw. podbitki dachowej. Montaż boazerii zewnętrznej w Bielsku (SIDING) to jedna z naszych specjalności. Montujemy panele elewacyjne oraz siding na terenie Bielska-Białej i jego najbliższej okolicy. Siding nadaje się do ocieplania budynku, wystarczy, że pomiędzy panelami i ścianą znajdzie się styropian lub wełna mineralna. Ścian obłożonych panelami elewacyjnymi nie trzeba tynkować ani malować co zwraca koszty budowy.


Siding Zalety:

  • Są ładne, estetyczne i nowoczesne,
  • Siding jest bardzo trwały (producent daje 50 lat gwarancjii),
  • Panele elewacyjne PCV świetnie nadają się do ocieplania ścian,
  • Takie wykończenie ściany nie wymaga konserwacji ani czyszczenia (nie trzeba ścian malować a śliska powierzchnia sidingu utrudnia przyczepianie się brudu),
  • Wytłumiają dźwięki i pełnią rolę termo-izolacji,
Siding Wady:
  • Siding jest dość drogą metodą wykończenia ścian zewnętrznych budynku,
  • Ze względu na trudność montażu, paneli pcv nie zaleca się układać bez doświadczenia,
  • więcej nie ma :-).FAQ Siding - częste pytania i problemy:

Ile kosztują panele elewacyjne? Sprawdź kosztorys online
Ile zapłacę za siding? Sprawdź kosztorys online
Jaka powierzchnia pod siding?
Najlepiej surowa ściana z cegły lub pustaka. Dopuszczalny jest także montaż na podłoża drewniane za pomocą wkrętów. Nie wolno montować paneli elewacyjnych na ściany wcześniej ocieplone styropianem ze względu na słabą wytrzymałość konstrukcji nośnej. Dla takiej ściany należy najpierw usunąć warstwę ocieplenia i steropianu i dopiero wtedy zacząć montaż elewacji zewnętrznej. Od solidności powierzchni zależeć będzie solidność konstrukcji nośnej, a więc i całej elewacji.


SIDING - CENNIK, KOSZTORYS: