Montaż paneli podłogowych w Bielsku, cennik układania paneli podłogowych Bielsko cena, montaz paneli podłogowych MDF tanio, panele podłogowe, Wykończenie podłogi panelami podłogowymi szybko. Profesjonalny monter z Bielska-Białej.

Montaż paneli podłogowych w Bielsku-Białej

Laminowane panele podłogowe.
Zalety i wady paneli podłogowych
FAQ panele podłogowe częste problemy i pytania.
KONTAKT Z NAMI


panele podłogowe Panele podłogowe bardzo rozpowszechniły się w Polsce ostatnimi laty. Czym są panele podlogowe?. Wykonane są z twardej płyty HDF i pokryte zewnętrzną warstwą połyskującą tzw. filmem. Grubości 7mm te najtańsze panele podłogowe i 8-9mm te droższe doskonale komponują wnętrza i nadają im nowoczesny wygląd. Panele podłogowe są produkowane w przeróżnych wzorach imitujących drewno ale nie i nie tylko. Spotkałem się także z panelami imitującymi glazurę. Układanie paneli podłogowych w Bielsku i okolicy to jedna z naszych usług. Sam montaż paneli podłogowych jest dość prosty i trwa niedługo. Montaż podłogowych paneli to dość tani sposób na bardzo ładną, estetyczną i nowocześnie wyglądającą podłogę. Laminowane panele podłogowe są dużo ładniejsze i bardziej trwałe niż np. wykładzina, a koszt jednego i drugiego podobny.
Oferta układania paneli jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców Bielska-Białej i okolic tego miasta, którzy nie mają czasu, ochoty lub po prostu nie wiedzą jak układać panele podłogowe. Dzięki naszemu kosztorysowi online dowiesz się ile będzie kosztował remont twojej podłogi. Po prawej stronie dostępny jest cennik oraz kosztorys online.
Jeżeli poszukujesz czegoś trwalszego niż panele podłogowe to zastanów się nad montażem podłogi z tzw. deski barlineckiej. Podłoga z deski barlineckiej jest droższa od montażu podłogi z paneli podłogowych ale za to można ją odnawiać i konserwować co pozwala cieszyć się dłużej pięknym parkietem. Parkiet z deski barlineckiej wymaga ponad to klejenia i lakierowania co podnosi koszt remontu.


Zalety paneli podłogowych:

 • Są ładne, estetyczne i nowoczesne,
 • Podłoga z paneli nadaje się dla alergików, ze względu na jej antystatyczną, nie wchłaniającą pyłu powierzchnię,
 • Panele podłogowe nadają się do stosowania przy ogrzewaniu podłogowym,
 • Podłoga z paneli podłogowych jest łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu,
 • Są bardzo tanie i nie wymagają konserwacji (koszt podłogi z paneli podłogowych jest porównywalny z kosztem wykładziny, a efekt jest dużo lepszy),
 • Wytłumiają dźwięki i pełnią rolę termo-izolacji,
 • Panele są bardziej podatne na uszkodzenia niż parkiet ale są 3 razy tańsze,
 • Posiadają klasę higieniczną E1.
Wady paneli ściennych:
 • Panele są zbudowane z materiałów drewnopochodnych więc są łatwopalne,
 • Paneli podłogowych nie zaleca się montować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć,
 • Nieumiejętny montaż paneli może powodować uszkodzenie podłogi,
 • Są mniej wytrzymałe niż parkiet z litego drewna.
 • więcej nie ma :-).FAQ Panele podłogowe - częste pytania i problemy:

Ile kosztują panele? Sprawdź kosztorys online
Ile zapłacę za remont podłogi? Sprawdź kosztorys online
Czy panele można montować na wykładzinie lub starych panelach?
Tak, ale nie jest to wskazane. Należy także pamiętać o innej rzeczy. Po montażu paneli, poziom podłogi podniesie się conajmniej o 1cm. Jeżeli jeszcze zostawisz starą podłogę lub wykładzinę poziom pokoju będzie jeszcze większy i może być problem z otwarciem lub zamknięciem drzwi do pokoju. Należy zatem sprawdzić o ile podniesie się podłoga i czy nie przeszkodzi to w normalnym funkcjonowaniu.
Czy trzeba wyrównywać podłogę pod panele?
Nie zawsze. W większości wypadków nie trzeba stosować żadnych zapraw wyrównujących. Czasami należy po prostu zastosować inny podkład pod panele. Bywa jednak, że nie uniknie się tego ponieważ aby podłoga była równa i stabilna podłoże musi być odpowiednie.


PANELE - CENNIK, KOSZTORYS: