Układanie płytek ceramicznych na podłodze i ścianie, Montaż glazury i terakoty cena montażu. Układanie glazury w Bielsku-Białej. Cennik układania płytek w łazience, biurze itp.

Układanie płytek i glazury w Bielsku-Białej

Czym są Płytki ceramiczne?
Zalety i wady glazury
FAQ Płytki w łazience częste problemy i pytania.
KONTAKT Z NAMI


glazura Płytki ceramiczne stosuje się do wykańczania pomieszczeń narażonych na wilgoć oraz do powierzchni zewnętrznych tj. tarasów, balkonów itp. Układanie glazury i terakoty jest dość trudne dlatego układanie płytek ceramicznych zleca się zwykle komuś kto się tym zajmuje. Niedbale ułożone płytki bardziej szpecą niż zdobią dlatego niezbędna jest tutaj precyzja. Glazura i terakota doskonale nadaje się do wykańczania łazienek lub kuchni. Bardzo popularne jest stosowanie glazury na wszelkiego rodzaju tarasach, balkonach i werandach. Płytki ceramiczne są najbardziej trwałym sposobem na upiększenie swojej podłogi, łazienki, kuchni, werandy czy balkonu. Płytki ceramiczne, a przede wszystkim płytki podłogowe (terakota, gres) charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie, a co za tym idzie wystarczą na długie lata użytkowania bez konieczności ich konserwacji czy wymiany. Zajmujemy się układaniem płytek ceramicznych w domach, mieszkaniach, biurach, pubach, halach i innych miejscach. Płytki ceramiczne układamy na terenie Bielska-Białej i okolic tego miasta. Jeśli mieszkasz w Bielsku lub okolicy to możesz zamówić montaż płytek u nas. Na naszej stronie możesz sam sprawdzić ile to będzie kosztować oraz policzyć koszt materiału za pomocą naszego kosztorysu ONLINE. Jeżeli ceny układania płytek ceramicznych cię przerażają to możesz się zastanowić nad panelami ściennymi PCV. Ich ułożenie nie jest tak czasochłonne i trudne dlatego cena montażu paneli ściennych jest sporo niższa od ceny montażu glazury. Niestety panele ścienne PCV nie nadają się na podłogę, tutaj nie ma wielkiego wyboru i raczej zdecyduj się na płytki ceramiczne.


Zalety płytek ceramicznych:

  • Jest to jeden z najtrwalszych rozwiązań jeśli mówimy o wykończeniu,
  • Są w różnych wzorach i kolorach,
  • Nadają się zarówno do wewnątrz jak i do wykańczania powierzchni zewnętrznych (np. tarasów),
  • Bardzo wygodne w czyszczeniu.
  • Są niepalne.
Wady glazury i terakoty:
  • Płytek nie można układać na suficie i na powierzchniach pochyłych ze względu na ich ciężar,
  • Montaż Glazury jest dość trudny i czasochłonny,
  • więcej nie ma :-).FAQ Płytki w łazience - pytania i problemy:

Ile kosztuje glazura? Sprawdź kosztorys online
Ile zapłacę za remont łazienki? Sprawdź kosztorys online
Czy glazurę można układać na innych płytkach?
Jest to możliwe ale nie wskazane. Najlepsze podłoże do układania płytek to równa ściana bez żadnych powłok dodatkowych typu lamperia, inne płytki itp. Podłoże powinno być suche, solidne i nie gładkie ale na pewno równe.
Czy trzeba wyrównywać powierzchnię pod glazurę?
To zależy, ale od jakości podłoża zależy w głównej mierze końcowy efekt ułożenia płytek. Zatem im równiejsze podłoże tym lepiej będą wyglądać płytki po zakończeniu układania.
Dlaczego montaż płytek jest taki drogi?
W porównaniu do reszty z naszych usług, glazury nie da się zrobić w jeden dzień. Dzieje się tak ponieważ często zachodzi potrzeba wyrónania powierzchni. Nawet najszybciej schnące zaprawy i środki wymagają przynajmniej 4 godzin czekania. Po ułożeniu płytek trzeba poczekać kolejne kilka do kilkunastu godzin z fugowaniem aby klej wysechł. Wszystkie te czynności i aspekty sprawiają, że czas montażu za jeden metr potrafi być naprawdę długi.
Czy warto?
Zależy od twojego sposobu patrzenia. Płytki są na lata, jeżeli budujesz dom to w łazience nie widzę innej możliwości. Jeżeli chodzi o inne pomieszczenia to możesz się zastanowić nad innymi rodzajami wykończeń. Tańsze metody wykończeń trzeba powtarzać co jakiś czas (min.co 5lat) aby efekt był wciąż widoczny. Z kolei ktoś kto lubi zmiany, za 5 lat może zachcieć zmienić coś i tu pojawia się koszt usunięcia płytek który jest czasochłonny i kosztowny.

Układanie Płytek - CENNIK: